پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان مازندران

:

اخبار: توجه به حفظ و صیانت از حریم راههای استان مازندران


مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در نشست با راهداران خواستارشد :


توجه به حفظ و صیانت از حریم راههای استان مازندران

تاریخ انتشار: 1397/10/01

​مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در نشست روز راهدار که با حضور معاونین ،  روسای ادارات ستادی و تابعه وجمعی از راهداران در راهدارخانه منظریه محور هراز تشکیل گردید خواستار  توجه به حفظ و صیانت از حریم راههای استان مازندران گردید .
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، مهندس احمد آفرین محمد زاده هدف از اين نشست گرامیداشت روز راهدار و برنامه ريزي براي تجهيز راهدارخانه ها و ماشين آلات راهداري و نیروی انسانی به منظور انجام عمليات زمستاني در گردنه هاي برفگير استان عنوان نمود.
وی  برتعامل در بين كاركنان و روسا تاكيد و اظهار داشت و گفت: توجه ویژه به معیشت راهداران و مطالبات به حقشان در دستور کار مدیران قرار گیرد همدلي و هماهنگي و احترام متقابل از جمله فاكتورهاي مهم در ارائه يك كار موفق در يك مجموعه بوده ، لذا از همه عزيزان تلاشگر در مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران انتظار ايجاد چنين فضايي را داشته و دارم.
مدیر کل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تهيه و تامين سوخت مورد نياز ، تجهيز راهدارخانه ها ، تشويق نيروهاي راهدار ، استفاده حداقل از نمك براي جلوگيري از آسيب رساندن به ابنيه هاي فني راه  و تهيه البسه مناسب را ضروري دانست و خاطر نشان ساخت: در سايه حضور فعال و پر رنگ و چشمگير راهداران در محورهاي برفگير استان به همراه اقدامات ايمني و رعايت قوانين و مقرارت از سوي رانندگان عزيز ان شاء ا... در سال جاري شاهد كاهش تصادفات و فوتی های ناشي از آن در سطح راههاي استان باشيم.
 وی همچنین بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز ،پاکسازی حریم راه و منظر آرایی ،بالا بردن ضریب ایمنی و از همه مهمتر حضور بهنگام راهداران در عملیاتهای راهداری را مورد تاکید قرار داد و افزود:بايد همچون گذشته با تلاش و جديت براي اهداف و برنامه هاي اين اداره كل از هيچ كوششي دريغ نكرده و با تمام توان و امكانات براي ايجاد يك راه ايمن و استاندارد در اين استان ولايتمدار بكوشيم.
در حاشیه این خبر مهندس عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در تماس تلفنی  روز راهدار را خدمت همه راهداران تبریک گفت و برایشان ارزوی توفیق نمود .
گفتني است در آخر نشست از روسای ستادی و تابعه و همچنین از راهداران تقدیر بعمل آمد.مشخصات:
نظرات: *