پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیايمن سازي آموزشي در مدارس حاشيه راهها

تاریخ انتشار: 1397/10/20

​به منظور آموزش مفاهيم ايمني عبور و مرور به دانش آموزان مدارس حاشيه راهها ، اداره ايمني و ترافيك اداره كل راهداری و حمل و نقل  جاده ای استان مازندران  اقدام به انعقاد قرارداد با گروه هنري-آموزشي جهت اجراي برنامه هاي آموزشي با محوريت موضوع ايمني عبور و مرور درقالب اجراي نمايش شاد، آموزش تئوري مفاهيم ايمني، سرود و پرسش و پاسخ از دانش آموزان و اعطاي جوايز در 45 مدرسه ابتدايي حاشيه محورهاي برون شهري استان نموده است.

ابوالفضل صفری، رییس اداره ایمنی  و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران با بیان این خبر گفت: موضوع قرارداد آموزش به دانش آموزان شا مل مقررات راهنمايي و رانندگي ، حفظ ايمني در هنگام تردد عرضي و طولي در جاده هاي اصلي به عنوان عابر پياده و دوچرخه سوار و اصول ايمني سرنشينان وسيله نقليه می باشد.

 وی افزود: با هماهنگي هاي به عمل آمده اجراي اين طرح همزمان با هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري از اواخر آذرماه  آغاز شد  و تا پايان بهمن ماه ادامه خواهد داشت. 

صفری خاطر نشان کرد: در سال گذشته ايمن سازي آموزشي در 40مدرسه صورت گرفته كه با توجه به استقبال دانش آموزان و اولياي مدارس اين تعداد در سالجاری به 45مدرسه بر اساس اعتبارات ابلاغي افزايش يافته است.
مشخصات:
نظرات: *