پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان مازندران

:

اخبار: اجراي عمليات روكش آسفالت درمحورهاي ارتباطي مازندران


سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران خبرداد :


اجراي عمليات روكش آسفالت درمحورهاي ارتباطي مازندران

تاریخ انتشار: 1398/04/18

​سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجراي عمليات روكش آسفالت درمحورهاي ارتباطي اين استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، مهندس اسماعیل فولادی ضمن اعلام اين مطلب افزود: به دليل شرايط آب و هوايي استان و عوامل مختلف محيطي فعاليتهاي گسترده اي در زمينه ترميم و لكه گيري روكش آسفالتهاي محورهاي ارتباطي استان توسط این اداره انجام شده است.
وي تصريح نمود: موثرترين شرايط براي حمل و نقل ، داشتن يك رويه سالم راه همراه با نصب علائم ايمني لازم بوده تا بتوان با خيالي آسوده تردد كرد و از جمله اهدافي كه اين اداره كل براي دستيابي به آن تلاش مي كند مطالعه و فراهم نمودن طرح هاي لازم براي انجام و اجراي رويه هاي آسفالتي مناسب و اقتصادي بودن آن است.
مهندس فولادی اظهار داشت : از اين رو به منظور تسهيل در امر تردد و افزايش ايمني بيش از 12 كيلومتر روكش آسفالت در راه هاي شرياني، اصلي و فرعي استان ،لكه گيري رويه هاي آسفالتي محورهاي شرياني و اصلي استان به ميزان 55200 متر مربع ،عمليات رگلاژي محورهاي شرياني به ميزان تقريبي 7000 تن ،اجراي شانه سازي محورهاي شرياني به ميزان حدوداً 52 كيلومتر در سطح محورهاي استان از ابتدای سال جاری تا به امروز به اجرا در آمد.
گفتني است مازندران دارای 10400 کیلومتر راه ارتباطی است.مشخصات:
نظرات: *