پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان مازندران

:

اخبار: ارتقای سطح علمی و مهارتی کارکنان همواره جز اولویت ماست.


معاون توسعه مدیریت و منابع راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران:


ارتقای سطح علمی و مهارتی کارکنان همواره جز اولویت ماست.

تاریخ انتشار: 1398/04/20

​معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار داشت : برگزاری دوره های آموزشی کارکنان ، مبنای توسعه ادارات بوده و ارتقای سطح علمی و مهارتی کارکنان همواره جزو اولویت های این اداره کل می باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران  ، اصغر میرایی محمدی افزود: اين اداره كل در طول سال به طور جاري و ساري اقدامات و برنامه هاي گسترده اي در زمينه آموزش كاركنان خود درقالب موضوعات تخصصي و عمومي در دست اجرا دارد.
وی ضمن اشاره به مزيت دوره های آموزشي تصريح كرد : با توجه به موقعيت شغلي كارمندان ، برگزاري چنين دوره هايي مي تواند تاثير بسزايي در ارتقای سطح علمی و مهارتی افراد داشته باشد.
میرایی محمدی خاطر نشان ساخت : در سه ماهه اول سال جاری 10 دوره آموزشی در  105 ساعت برگزار شده که برای مدیران 469 نفر ساعت و برای کارکنان 1597 نفر ساعت کلاس برگزار شده است .
وی در خصوص برگزاری دورهای آموزشی تخصصی این اداره کل اظهار داشت : برگزاری دوره‌های تخصصی سامانه جدید مدیریت کنترل بارنامه ، بازرسی و نظارت بر مراکز معاینه فنی سنگین ، به کار گیری روش های داده کاوی اطلاعات سامانه پلاک خوان  از برنامه‌های آموزشی تخصصی این اداره‌کل می باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در ادامه به دوره های آموزشی عمومی این اداره کل  عنوان نمود : برگزاری دوره های عمومی ویژه کارکنان ایمنی و بهداشت محیط کار، بیماری های نوپدید و راههای پیشگیری،ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد از جمله دوره های عمومی بوده که برای کارکنان برپا گردیده است.مشخصات:
نظرات: *