پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان مازندران

:

اخبار: بهسازي و روکش آسفالت راه هاي روستايي شهرستان ساري


رئيس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مركز استان خبر داد :


بهسازي و روکش آسفالت راه هاي روستايي شهرستان ساري

تاریخ انتشار: 1398/05/22

​رئيس اداره اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ساري از بهسازي و روکش  آسفالت راه هاي روستايي اين شهرستان با هدف بهسازي و ايمن سازي محورهاي روستايي خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، سيد علي صادقي ضمن اعلام اين خبر افزود : راههاي مواصلاتي يكي از عوامل مهم و موثر در توسعه اقتصادي و اجتماعي هر كشور محسوب شده و از اين رو راههاي روستايي به دليل اتصال روستاها و مناطق روستايي و عشايري به شهرها و مراكز صنعتي مي توانند نقش بسيار مهمي را در جا به جايي محصولات كشاورزي و دامي ايفاء نمايند.
وي تصريح نمود : اين اداره در راستاي فعاليتهاي خود در زمينه ايجاد راه هاي روستايي ايمن ، عمليات بهسازي و روکش آسفالت راه های روستايي" چالو " ، " خلرد " ، " کرچا _ علی آباد "  و " پهنه کلای جنوبی " اين شهرستان به طول 3800 متر در ماه اخیر به اجرا در آمد.
صادقی در ادامه به عمليات اجرايي مرمت و شن ریزی محورهاي روستايي " میرافضل " ، "واوسر" و "تیله بن" ، " قلعه " " آغوزگله " ، " آتین " و ... در بخش چهاردانگه اين شهرستان به طول 35 کیلومتر اشاره و خاطر نشان ساخت : خوشبختانه با نگاه ويژه دولت و پيگيري هاي مستمر مسولين ذيربط اقدامات بسيار گسترده اي در زمينه بهسازي راه هاي روستايي در شهرستان ساري در دست اجرا بوده كه اميدواريم اين تلاش ها با تعامل به بار بنشيند تا به فضل خداوند شاهد ايجاد راه هاي دسترسي ايمن و مناسب براي روستاييان عزيز باشيم.
وي يادآور شد : از 1457 كيلومتر راه ارتباطی مرکز مازندران ، مقدار 1155كيلومتر راه روستایی بوده که از این مقدار 643 کیلومتر آسفالته است. مشخصات:
نظرات: *