پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان مازندران

:

اخبار: عملیات لکه گیری رویه آسفالت در سطح محورهای شهرستان نکا


سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای نکا خبر داد :


عملیات لکه گیری رویه آسفالت در سطح محورهای شهرستان نکا

تاریخ انتشار: 1398/05/22

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نکا اجرای عملیات40کیلومتر لکه گیری رویه آسفالت در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان با صرف اعتباری بالغ بر 1میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران، شهرام فرخ زاد  ضمن اعلام این خبر گفت:این طرح در راستای افزایش ارتقای ایمنی و نگهداری محورهای مواصلاتی و برای رفاه حال رانندگان جاده‌ای اجرا شده است.
 وی در ادامه افزود: موثرترين شرايط براي حمل و نقل آرام و ایمن ، داشتن يك رويه سالم راه همراه با نصب علائم ايمني لازم بوده تا بتوان با خيالي آسوده تردد كرد و از جمله اهدافي كه اين اداره براي دستيابي به آن تلاش مي كند مطالعه و فراهم نمودن طرح هاي لازم براي انجام و اجراي رويه هاي آسفالتي مناسب و اقتصادي بودن آن است.
فرخ زاد اظهار داشت: از اين رو به منظور تسهيل در امر تردد و افزايش ايمني محورها اجراي عمليات لکه گیری رویه آسفالت محور نکا- سه راه بندبن- لایی به طول 40 کیلومتر با 28 تن آسفالت در سه مرحله توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نکا صورت گرفته است.
سرپرست  اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نکا خاطر نشان ساخت : هدف نگهداري راه ، تقليل ميزان خرابي راه و افزايش عمر آن ، كاهش هزينه هاي استهلاك وسايل نقليه با تأمين سطوح عبور مناسب و مطلوب و همچنين ايجاد شرايط مناسب جهت رسيدن به موقع به مقصد با تأمين ايمني است.
گفتنی است:از 10400 کیلومتر راه های موجود در مازندران ، مقدار573کیلومتر  مربوط به شهرستان نکا می باشد.​مشخصات:
نظرات: *