پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان مازندران

:

اخبار: پیام تبریک مدیر کل زاهداری و حمل و نقل جاده ای به مناسبت نوروز 99
پیام تبریک مدیر کل زاهداری و حمل و نقل جاده ای به مناسبت نوروز 99

تاریخ انتشار: 1399/01/01

بسم الله الرحمن الرحیم

موسم بهار زیبنده ترین پاداش الهی به عالم هستی و نماد و جلوه گاه اراده باریتعالی در باز آفرینش طبیعت و شروع روح انگیز و تحول عظیم و بنیادین در احوال و قلوب است .

اینک که در آستانه حلول سال نو دفتر پررمز و راز هستی برگ دیگری می خورد و روح تازه ای در کالبد زمین می دمد و بر این باورم که تقارن این ایام با بهار نبوی ،به بهار طبیعت آبرو می بخشد و سالی پر خیر و برکت برای ایران عزیزمان رقم خواهد خورد تا به امید حق همان طور که در مسیر بهروزی و بهبودی قرارگرفته ایم،شاهد ریشه کن شدن ویروس کرونا در همه دنیا باشیم .

لذا به پاسداشت نو شدن زمین دست در دست هم به دعا برخیزیم و در این برهه زمانی که کشور در گیر شیوع بیماری کرونا است از خداوند عالم سالی نیکو و به دور از بلایا در خواست می کنیم.

ضمنا در این مجال کوتاه مراتب سپاس و قدردانی خود را از کارکنان و راهداران پر تلاش مازندران و همچنین تمامی اعضای تشکل های صنفی حمل و نقل استان داشته چرا که در طول سال در جهت ایمنی و آسایش همنوعانشان از هیچ کوششی دریغ نکردند.

امیدوارم در سال جدید نیز؛به مانند سنوات گذشته با توکل بر خدا و در سایه وحدت،همدلی و با تلاش و کوشش ؛سربلندی و عظمت ایران اسلامی بیش از پیش ارتقا یابد.

عباسعلی نجفی

مدیر کل راهداری  و حمل و نقل جاده ای مازندران​مشخصات:
نظرات: *