پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان مازندران

:

اخبار: کسب رتبه اول مازندران دراجرای طرح کنترل و نظارت بر وسایل نقلیه عمومی


​مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد:


کسب رتبه اول مازندران دراجرای طرح کنترل و نظارت بر وسایل نقلیه عمومی

تاریخ انتشار: 1399/02/31

مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد:

کسب رتبه اول مازندران دراجرای طرح کنترل و نظارت بر وسایل نقلیه عمومی

 

مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان نمود : بر اساس آمار منتشره از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، استان مازندران حائز رتبه اول در اجرای طرح کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی در بخش تعداد ناوگان بازدید شده میدانی و بیشترین پرونده های ارجاعی به کمیسیون رسیدگی به تخلفات گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ،مهندس عباسعلی نجفی اظهار داشت: در طرح مذکور بیش از 2650 وسیله نقلیه عمومی در مازندران مورد کنترل و نظارت قرار گرفت که از این تعداد وسایل نقلیه عمومی کنترل شده ، تعداد 310 مورد تخلف احصاء شده که پس از بررسی جهت اعمال قانون به دبیرخانه طرح در کمیسیون های ماده 11 و 12 ارسال گردید.

وی خاطر نشان ساخت:این طرح به منظور  بازدارندگي ، شناسایی و اعمال قانون با تخلفات رانندگي در جهت ارتقاي ايمني تردد و کاهش تصادفات و فوتی های جاده ای توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران و قرار گاه پلیس راه استان  انجام گردیده است .

مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ضمن اعلام  استمرار طرح کنترل و نظارت در ایام تعطیلات عید سعید فطر و ایام سفرهای تابستانی پیش رو افزودند : به منظور اثرگذاري بيشتر طرح گشت های نامحسوس جاده ای و برخورد با تخلفات رانندگي در ارتقاي ايمني تردد ، تشدید کنترل و نظارت در جاده های  مواصلاتی و محورهای با تصادفات بيشتر به مورد اجرا در می آید.

وی ادامه داد: این طرح به صورت گشت های مشترک ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها و پلیس راه بوده که در تمامی محورهای مواصلاتی پرخطر و پر تردد در جهت  تشدید کنترلهای میدانی  ناوگان عمومي حمل‌ونقل و كنترل مدارك و تجهيزات ايمني آنها در طول راهها و محل‌هاي توقف ( پایانه های مسافری ، مقابل پلیس راه ها ) انجام شده است.

گفتنی است طرح مذکور در قالب 12 اکیپ مشترک در طول راه های مازندران به اجرا در آمد.

 

 ​مشخصات:
نظرات: *